İŞBİRLİKLERİMİZ

İŞBİRLİKLERİMİZ

ALFABETİK SIRA İLE İŞBİRLİKLERİMİZ

Bilişim Hukuku alanında Türkiye'nin önde gelen avukatlarından olan M.Gökhan Ahi'nin kurucusu olduğu Ahi Hukuk ile Cevherler bilişim şirketlerine ilişkin Hukuki konularda işbirliği yapmaktadır.

www.ahi.av.tr

www.gokhanahi.com

Konusunda uzman Çapar Yeminli Mali Müşavirlik ile Cevherler Mali Müşavirlik Ar-Ge şirketleri,  Teknopark Şirketleri, KDV iadeleri hususunda iş birliği yapmaktadır.

www.caparymm.com.tr 

 

 

Bir Özyeğin Üniversitesi Kuruluşu olan ve Start Up Girişimcilere ticaret hayatlarında yardımcı olmayı amaç edinmiş olan Girişim Fabrikası İle Cevherler Mali Müşavirlik girişimlere verilecek olan mali konularda bilgilendirme eğitimlerinde işbirliği yapmakta olup, Cevherler Girişim Fabrikası TÜBİTAK BİGG program Ortağıdır.

 

www.girisimfabrikasi.com

Partnerlerimizden Erhan ÇAĞŞIRLI'nın Genel koordinatörlük görevinide yürüttüğü MUhasebe-finans MEsleki Yönetim, Eğitim ve Kültür VAKFI ile Cevherler arasında MUMEYEK'in önemli uzmanlık alanlarından olan Uluslararası Finansal Raporla Standartları Konularında İşbirliği bulunmaktadır.

www.mumeyek.org

Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile hukuku alanlarında Türkiye'nin önde gelen avukatlık bürolarından Taygün Özmestik Hukuk ile Cevherler Hukuki konularda işbirliği yapmaktadır.

http://www.taygunozmestik.com/

Bir Türk Ekonomi Bankası Kuruluşu olan ve Start Up Girişimcilere ticaret hayatlarında yardımcı olmayı amaç edinmiş olan Girişim Evi İle Cevherler Mali Müşavirlik girişimlere verilecek olan mali konularda bilgilendirme eğitimlerinde işbirliği yapmakta olup, Cevherler Girişim Fabrikası TÜBİTAK BİGG program Ortağıdır.

 

http://teblegirisim.com/